Final Otomotiv’in zorunlu trafik sigortalarındaki zam değerlendirmesi

Şirketimizin yaptığı araştırma ve incelemelere bakıldığında trafik sigortasında ciddi prim artışlarının yaşandığını net olarak görebiliriz. Bu aşamada yapılan itirazlar dikkate alınmış gibi görünüyor ve devlet yeni çalışmalar yapmak üzere start almış durumda. Final otomotivin zorunlu trafik sigortalarındaki zam değerlendirmesi hakkında yaptığı çalışmalar netice verdi ve itirazlar dikkate alındı. Aracın kayıtlı olduğu ile, araç sahibinin yaşına, sigorta geçmişine ve yeni tescil edilmiş bir otomobile göre değişiklikler gösteren prim hesaplamaları bu sene pek çok sürücüyü canından bezdirmişe benziyor. Final otomotiv olarak ekiplerimiz her sene yaşanan değişiklikleri yakından takip ederek müşterilerinin mağduriyetlerini önlemek için elinden geleni yapar. Trafik sigortasından zarar eden sigorta şirketleri çareyi zam yapmakta bulurken, zorunlu trafik sigorta primleri de artış göstermek zorunda kaldı. Bu yüzden kazalarda ödenen SGK primleri de arttı. Sigorta yenilemesi yapan sürücülerin %20 ila 25 arasında zamlı fiyatla karşılaştığı bu süreç şimdi yeniden değerlendirme süzgecinden geçiyor.

 

Final otomotiv zorunlu trafik sigortalarındaki zam değerlendirmesi
Final otomotiv zorunlu trafik sigortalarındaki zam değerlendirmesi

İstanbul plakalı bir araçla İzmir veya Ankara plakalı bir aracın ödeyeceği primlerin farklılığı ve artış oranları da özellikle büyük şehirlerde yaşayanların sırtına ağır bir darbe olarak iniyor. Final otomotiv yöneticileri olarak bizler firmamıza araba almak için gelen müşterilerimize her detayı en ince ayrıntısına kadar anlatır ve bunun sonucunda kendi bütçesini belirlemesini söyleriz. Araç almaya gelen bir müşterinin Final otomotivin zorunlu trafik sigortalarındaki zam değerlendirmesinin ardından ilave işlemler hakkında da bilgi sahibi olması sağlanır. Bütçesini doğru belirlemiş ve ne istediğini bilen bir müşterinin önünde araç sahibi olmak için hiçbir engel kalmamış demektir. Siz de Final otomotivin sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabilir ve en kısa süre içerisinde istediğiniz arabaya sahip olabilirsiniz. aldığınız araç 2.el veya hasarlı ise sunduğumuz ilave hizmetlerden yararlanarak aracınızı yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Yapacağımız boyama ve parlatma işlemleri ile yüzeysel ve kılcal çiziklerin yok edilmesini ve plastik aksamı parlatarak da jantların yeni görünmesini sağlamış oluruz. Final otomotiv olarak sunduğumuz kaliteli hizmetler uzun süreli ve kalıcı olup piyasadaki en uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

 

Ekiplerimize motor temizliği de yaptırabilirsiniz. Motor boşluğunun temizlendiği çalışmalar ile radyatör bölgesinin de alt ve iç kısımları temizlenmektedir. Anti-statik motor cilası uygulamamız ile Final otomotivin elinin değdiği araçlar güvenli kullanımlar sağlar. su itici cam kaplama uygulamamız özellikle kış mevsiminde konfor sağlamaktadır. ön ve yan camlara uygulanan kimyasal itici ile yağmur ve çamur kayarak akar ve net bir görüş sağlanmış olur. Final otomotiv olarak yönetici kadromuzdan teknik ekibimize kadar herkes müşterilerimize ayrıcalıklı hizmet vermek için çalışmaktadır. araç almadan veya satmadan önce mutlaka bize danışın. Aracınızda yaptırmayı düşündüğünüz ilave işlemler için firmamızdan fiyat teklifi alın ve yaptığımız çalışmaları görerek kararınızı netleştirin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s