Final Otomotiv Audi SQ5 Değerlendirmesi

FİNAL OTOMOTİV AUİDİ

Final otomotiv araştırmacılarının elde ettiği bilgilere göre Audi üretmek oldukça karmaşık bir işlem. Bu yazımızda da sizler için Final otomotiv Audi SQ5 değerlendirmesi yapmaya çalışacağız. Fakat konu ile ilgili olarak araştırma yaptığımızda aracın oluşturulmasındaki ilk prensibin emisyon azaltıcı sinerjilerin aracı oluşturmak adına birbirleri için çalıştıkları yolunda olduğunu görüyoruz. Yani aracın parçaları adeta bu hedef için “puzzle” nin parçaları gibi tek tek hazırlanmış. Malzemelerin fonksiyonelliği de mümkün olan en azami ağırlıklarla mümkün kılınan ve hedef noktalarından. Bu sayede verimli ve kaynakları koruyan bir araç çıkarılmış ortaya. Sürüş dinamizminin artırılması, yüksek kompresyon, verimli yanma ve verimli teknolojilerle üretilmiş bir motor için çalışılmış söz konusu araçta…

Final Otomotiv Özel Araçlar
Final Otomotiv Özel Araçlar

 

Aracın çekiş özelliği de  4 tekerleğe tümüyle dağıtılarak yola tam bir hakimiyet kazandırılmış. Hidrolik lameli kavramalar sayesinde arkadan ve önden kaymalı sisteme ters yönlü etki sağlanmış. İlerlemenin gücü için çekiş artırılmıştır. Gerek virajlar ve gerekse düz yollarda dahi üstün bir yol tutuş kabiliyeti oluşturulmuş. Motoru incelediğinizde emisyonu azaltılmış olan motor sistemlerinde yakıt tüketimi de alışılagelmişin oldukça altında olduğunu görüyoruz. Azami performans ve dinamizme göre yaşanan yakıt tüketimine sizler dahi inanamayacaksınız. Yüksek sıkışmalı motor sayesinde en iyi güç kapasitesi ve mükemmel verimlilik çıkıyor ortaya.

Final Otomotiv Yorum

Final otomotiv heyecan verici yorumlarıyla bu dinamizmi sizlerle yaşamak istemektedir. Audi’nin sizlere yaşatacağı üstün korunma duygusu içinde  keyifle geçirebilirsiniz. Q5 ile tüm sürücü asistanları sayesinde üstün sürüş keyfini ve yüksek yolculuk standartlarını yaşayın… Yokuşlarda muhafazalı yokuş iniş asistanları, otomatik sensörlü tavana yerleştirilmiş olan enine bar asistanları, tüm medya kartlarının (CD,DVD, navigasyon aygıtları) kapak yüzleri ile aranabilme özelliklerinin hepsini bir arada bu şahane oto konforunda yaşayabilirsiniz. Konfor, tasarım ve sportiflik harikası olan Audi kişileştirilebilen ve tamamen ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olan konforlu özellikler de donatılmıştır. 5V kol tasarımlı döküm alüminyum jantlar, silk napa deri koltuklar, Beufotr meşe ahşap dekoratif aksesuarlar, alüminyum yan ayna gövdeleri ve burada sayamayacağımız onlarca üstün özelliğiyle SQ büyüleyici güzellikteki otomobillerden. Böylelikle Final otomotiv Audi SQ5 değerlendirmesi yaptık. Sizlerde Final otomotive gelerek hayalinizdeki 2. el otoya sahip olabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s