Final Otomotiv Başarı Sırrı

Final otomotiv yıllardır müşterileriyle iç içe bir olan müşteri ve firma ilişkisi kurduğundan her zaman müşterilerinin düşüncelerine önem vermiş olan bir kuruluştur. Her şeyden önce müşteri arzu, beklenti ve düşüncelerine ehemmiyet veren deneyimli kadromuz, öncelikle müşterilerinin beklentilerini sonuna kadar dinler ve o doğrultuda yardımcı olmaya çalışır. Uzun yıllardan beri dürüstlük, hoş görü ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız bundan sonra da çalışma ilkelerini aynı odaklar üzerine kurulu olarak sürdürecektir. 93 yılında hizmete başlamış olan firmamız Final otomotiv şirketler grubu adı altında faaliyet göstermekte olup, 2011 – 12 Tüv onayı almış ve birinciliği olan bir kuruluştur. Yalnızca 2 yıl içerisinde 100.000 in üzerinde araca hizmet vermiş olan firmamız başarılarının sırrını dürüst ve fedakar çalışma politikasına borçludur. Final otomotiv başarının sırrını bu kavramlara borçludur.

 

FİNAL OTOMOTİV
FİNAL OTOMOTİV

 

Araç iç ve dış bakımları konusunda üstün hizmetler veren firmamız, belirli dönemlerde müşterilerin kampanyalı bakım fiyatları fırsatı sunarak müşterilerini memnun etmeyi amaçlamaktadır. Yine Final otomotiv  araç alım – satımı konusunda da büyük başarılara imza atmış ve kısa sürelerden içinde bir çok müşterisini otomobil sahibi yapmıştır.

Oto bakım konusunda:

1 – Cam filmi kaplama

2 – kaput koruma filmi

3 – detaylı iç temizlik

4 – boyama  – parlatma hizmetleri
5 – motor temizliği

6 – Antibakterial dezenfeksiyon
8 – köpüklü yıkama ve cilalama
9 – su itici cam kaplama

10 – 2. El araç alımı ve satışı konusunda hizmetler vermektedir.

Sizlerde usta ellerden çıkacak olan oto kuaför işlemleriniz, iç ve dış bakım ya da film kaplatma ya da dezenfeksiyon gibi işlemlere ihtiyacınız varsa bizleri hemen arayabilirsiniz. Öte yandan 2. el araç arayışındaysanız şayet ve konu hakkında da hiçbir bilginiz yoksa o zaman Final Otomotiv hem expertizlik konusunda, hem araba seçim  ve inceleme konusunda hem de finansal anlamda (kredi çekimi) her türlü yardımcı alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s